Postovani vec duze vreme pokusavam da izlecim ureaplazmu. Prvi put nakon dobijenih rezultata doktor mi je prepisao sumamed a isto tako i moj muz je primao istu terapiju. Imali smo zastiteni odnosi. Neko vreme je sve bilo u redu a onda ponovo sam imala bolove, ponovo brisevi i doktor mi je dao citeral. Pili smo i ja i moj suprug ali nakon zavrsetka terapije ne osecam da sam izlecena vec ponovo osecam bolove na jajnicima. Neznam vise sta da radim a hocu da planiram za drugo dete.

    Odgovoreno: 07. 05. 2012.
    • Poštovana,
      Pokusajte malo drugaciji pristup.
      radite na jacanju imuniteta i koristite suplemente.
      za vise se mozete javiti na moj meil: bocokic@gmail. Com
      pozovite se na broj ovog pitanja.