Ja imam hidrocela (eho snimanje) dali je opasno, mora li se operirati, dali cu imati problem so formiranje semejstvo-deca??? Nigde ne idem, mislim o tome, ne mogu dati poslednji ispit na faksu, ne smem da trchim i da se radujem na zivot, pomozite mi. Puno pozdrava

    Odgovoreno: 01. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Hidrocela vodena kila predstavlja nakupinu serozne tecnosti izmedju omotaca testisa.
      radi se o benignoj bolesti koja se vrlo lako operativno resava.
      preporucujem vam da se javite vasem urologu i da to operisete.
      nece biti nikakvih opasnosti po potomstvo.