Poštovani doktore! Pre 20 dana sam imao malo tamniju spermu, bio sam kod urologa, pregledao prostatu, i zaključak je bio da mi je negde pukao kapilar, to je posle 10 prestalo, 10 dana posle toga levi testis i koža okolo su se znatno uvećali i boleli. Ponovo sam otišao kod urologa i konstatovao je upalu testisa i prepisao injekcije geramicin, 7 dana x 160mg. Posle 5 dana primanja injekcija otok je skoro nestao, bol je nestao, ali se taj levi testis (o njemu se svo vreme i radi) kao da se podelio na dva dela. Upala je bila u zoni iznad testisa, u mošnjama, a sada se na dnu testisa pojavilo nešto kao da se podelio na dva dela, svaki dan je sve veće, a upala sve manja, molim vas za savet.

    Odgovoreno: 01. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Bez pregleda je tesko nesto vise reci.
      nadam se da je vas doktor u toku i da imate odradjene laboratorijske, bakterioloske i ultrazvucne
      preglede.
      mozete mi skenirane nalaze poslati na moj meil.
      obavezno se pozovite na broj i datum ovog pitanja.