Postovani. Vec 10 dana imam blagi otok na klitorisu i osecaj da nisam potpuno mokril. Naime bila sam kod ginekologa, prvo mi je dao hemomicin 500mg 7 dana po 1 i nije mi se povuklo. Sada primam injekcije upale ''ampi bi 1600000'' koliko mogu procitat. . . . 5 dana, pa tek da ispitam urin i ostalo jer misli da ce se otok povuci, mada je razisljao da me posalje kod urologa ali kaze jos ovo. . . . Vec 2 injekcije sam primila i ne osjecam olaksanje, ili je rano ili nije tacna terapija. Molom vas pomozite, sta bi moglo biti, imam 30 god, pre 3 god sam rodila zdravo dete, bez ikakvih problema sa ovim ili slicnim problemom, a nameravam jos radjat pa sam zabrinuta sta bi ovo moglo biti. . . Hvala

    Odgovoreno: 01. 05. 2012.
    • Poštovana,
      Pa mozda je vec bolja situacija a ako nije onda trazite da vam se urade potrebna bakterioloska ispitivanja kako
      bi se ciljano lecili odgovarajucim antibiotikom. Pored antibiotika obavezno uzimajte i probiotike.
      ja dajem i suplemente.