Na kraju decembra sam imao upala testisa preko mokrace sam izbacivao i krvi a i preko semena, levi testis mi je poteko i mao sam jaki bol. Pio sam antibiotike sve mi je proslo ali sad osecam slabi bol i zeganje u levom vise u desnom testisu manje. Boli me leva prepona i spusta se bol po butini ko konac cak do koleno. Dali ima neka povezanost taj spojeni bol? Dali ce da mi prodze samo ili da idem na ispitivinanje, a i sexualna aktivonost mi je znatno smanjena. Pozdrav i hvala unapred. Inace radim kao vozac kamiona sedim danima i imam 165 kg.

    Odgovoreno: 01. 05. 2012.
    • Poštovani,
      Bilo bi najbolje da se za pocetak javite urologu i da se urade potrebne pretrage zbog
      neobicnog karaktera iradijacije bola.
      potrebno je da konsultujete i nutricionistu.
      za pocetak mogu da vam ponudim terapiju suplementima koju bi koristili u medjuvremenu
      pa ako ste zainteresovani za to, vi se javite na moj meil: bocokic@gmail. Com
      obavezno se pozovite na datum i broj ovog pitanja.