Postovani, pre par dana sam radio bris urete. Danas su stigli rezultati. Sa doktorom cu se videti tek sledece nedelje, a jako sam nestrpjiv oko 'prevoda' nalaza. Zamolio bih vas, da ako ste u mogucnosti, ukratko mi prevedete nalaz. Interesuje me koliko je ozbiljan problem i kako se resava. Pokusao sam da guglam, kako bih se malo informisao, ali nisam siguran da nalazim prave odgovore. Saljem vam nalaz. Sta znaci recenica boldirana i tabela ispod? Unapred zahvalan ivan

    Odgovoreno: 26. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Brisom uretre je izolovan fekalni streptokok dok gljivice roda candida
      nisu izolovane. Uradjen je antibiogram pa ce vas doktor da vam da lekove
      po njemu.
      neznam na koju ste recenicu mislili.