Imam konstatovanu delimicnu fimozu i pri odnosu, godinama, desavalo mi se da se kozica zaglavi u korenu penisa. Nakon lakog vracanja kozice, odnos se zavrsavao uspesno. Godinama, osecaj u glavicu slabi. Danas, slaba potencija (poluopusteno stanje do pred kraj odnosa) . Osecaj kojim se penis "vraca" i prekida mlaz pri mokrenju sve slabiji i slabiji. "pomeranje" penisa u opustenom stanju moguce samo u korenu, pokreti jedva vidljivi, a nekad jaki i izrazajni. Nakon masturbacije, pre 7 dana jak grc (bol) u stomaku iza pupka, koji je trajao oko 1, 5h. Smirio se nakon tusiranja toplom vodom. Prostata i besika uredni uz. Cesto problem sa mokrenjem (pred kraj mokrenja) . Bio sam kod 3 urologa, svaki ima drugu pricu i niko mi ne daje ko kretan savet. Molim za pomoc ili preporuku urologa koji moze da mi do detalja objasni sta da radim i da ne dozvolim dalje slabljenje osecaja i erekcije. Hvala unapred

    Odgovoreno: 26. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Na osnovu vase price verovatno da imate problema od strane prostate i da je laki
      poremecaj erekcije posledica toga.
      predlazem vam fitopreparate za sanaciju prostatitisa.
      ako imate smetnje sa prepucijumom, to mozete lako operativno korigovati.
      za vise imate moj meil. Pozovite se na datum i broj ovog pitanja.