Imam hroničnu upalu bešike već 12 godina. Od samog početka urinokultura je uvek bila sterilna, a i običan nalaz u poslednje vreme je u redu. Urolog je mišljenja da se to dešava zbog malo peska, koji je primećen na ultrazvučnom pregledu. Godinama pijem samo flaširanu vodu, 2 litre vode najmanje dnevno, raznorazne čajeve i opet se upala vraća. Ginekološki nalazi u redu. Nekada se javlja upala posle seksualnog odnosa, iako moj partner koristi kondom, a nekada posle odnosa nemam tegobe. A nekada nemam seksualne odnose pa se bolest opet vrati. Antibiotici koje dobijem od lekara ne pomažu, osim palitreksa, koji mi nekad pomogne. Stvarno ne znam kako da se oslobodim ove napasti, očajna sam. Trenutno opet imam problem i ne ide mi se kod lekara, jer se stalno vrtim u krug. Zar je moguće da u 21 veku nema leka za ovu glupu boleštinu i da ja moram da trpim neprijatne tegobe. Molim vas, odgovorite mi, šta vi mislite?

    Odgovoreno: 26. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Leka ima samo treba da ga nadjemo.
      preporucio bih vam da promenite navike i ishranu prilagodite teoriji ishrane po krvnim grupama.
      da koristite suplemente. Na taj nacin bi ojacali imune snage organizma i izborili se sa infekcijom.
      za vise se mozete javiti na moj meil: bocokic@gmail. Com
      pozovite se na datum i broj ovog pitanja.