Postovani, treba mi pomoc. Konstatovan mi je epididimitis subacuta 1. Dex desnog testisa. Posle 3 terapije od po 10 dana (hemomycin, citeral, dovicin) ostala je mala kvrga na repu epididima. Radio analize krvi, urina, urinokulturu, mantoux test i rtg pluca. Svi rezultati su dobri. 7 dana sam vec bez antibiotika i to je izgledalo bolje. Danas na kontroli lekar mi je rekao na osnovu palpacije da upale nema, jer me kvrzica ne boli. Medjutim, malopre sam opet osetio bolove i cini mi se malu nateklinu u istom predelu, pre toga sam mozda malo vise bio sexualno uzbudjen, da li je mozda to u pitanju i molim vas za savet sta dalje da radim?

    Odgovoreno: 25. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Caps. Rifampicin a 300 mg 2x1 sedam dana.
      uz ovo uzimajte probiobalance /prebiotik sa probiotikom/ 1 tab. Dnevno sazvakati i
      tab. Paraprotex 2x1 pre jela.
      sa nalazom se, krvne slike, urina i urinokulture se javite na moj meil.
      obavezno se pozovite na datum i broj ovog pitanja.
      o poslednja dva preparata se obavestite na www. Suplementi-srb. Com