Problemi sa prostatom. Elem, već skoro dva meseca po preporuci lekara pijem tamsol, 1x1. Naime zbog genetske predizpozicije. . . Pok. Otac je imao probleme, i operaciju, i preminuo u 82. God. Života. Današnji psa 2, 13, 0, 38 i 18, nabrajam jedna ispod druge kolone. Poblemi sa učestalim mokrenjem mi se javljaju s proleća, mart, mesec, ustajem noću dva do tri puta. A ima i dana kada učestalo mokrim i u toku dana. . . . Više puta. Dakle pod terapijom tamsolom rezultati su mi gore navedeni. Šta da radim. . Da li da koristim još neki lek li šta već. Uredan život imam. Ne pijem, ne pušim. . . I umereno se hranim. Nisam oženjem i nemam porodicu. Unapred zahvalan. Napominjem da su mi svi ostali rezultati urina i krvi u granicama normale.

    Odgovoreno: 25. 04. 2012.
    • Poštovani,
      I ovi nalazi su u redu.
      pored tamsola/jos tri meseca pa pauza/mozete koristiti i suplemente: paraprotex,
      probiobalance, prostatepower i omega 3.
      videti na www. Suplementi-srb. Com