Postovani, moje dete ima 17 meseci. Sa dva meseca je izolovana bakterija eserihija coli 1o na 7. Terapijom longacefa izlecena, koriscena profilaksa cefaleksin 1 god. Pregledi bubrega kao i vaginalni pregledi uredni. Posle skidanja sa profilakse pojavljiva se bakterija proteus mirabilis 1 000 000 bez temperature deteta. Prvi put terapija cefaleksina pomogla, drugi put ne. Kasnije terapija pancefa pomogla drugi put ne. Bakterije ne mozemo nikako da se resimo. Pojavljuje se stalno par dana posle navedeni terapija, tako vec sest meseci. Sta da radimo

    Odgovoreno: 25. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Prvo da prekinete sa antibioticima i da ne jurite vise bakterije, pogotovu ako dete nema
      povisene temperature i tegobe od strane besike.
      izolovana bakterija proteus mirabilis govori za slab imunitet deteta.
      detetu da dajete omega 3 nezasicene masne kiseline, probiobalance tab. 1/2 tab. Da posise na dan/prebiotik sa probiotikom/ i sirup polinesian noni 1 kafena kasika pre dorucka.
      pogledajte na www. Biobalance. Rs.
      mozete i meni da se javite na meil: bocokic@gmail. Com
      obavezno se pozovite na datum i broj ovog pitanja-odgovora.