Postovani doktore, od pre 2 godine pojavila se krv u spermi. Moj urolog me je poslao na sve moguce briseve, od hlamidije, preko sekreta prostate, do mokrace, sve negativno, , psa ok, ultrazvuk testisa uredan, nemam nikakve probleme sa mokrenjem i tegobama. Urolog me ponovo salje na briseve, neveruje da nema bakterija, savet. Hvala.

    Odgovoreno: 25. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Predlazem da uzimate suplemente dok ne stignu novi brisevi.
      za vise se javite na moj meil, a mozete dostaviti i nalaze.
      obavezno se pozovite na datum i broj ovog pitanja-odgovora.