Postovani. . Zelim da pitam nesto vezano za testise. . Pre 3 godine sam u skoli na lekarskom pregledu dobio savet da odem kod lekara i proverim testise. Receno mi je da su mi naznacene vene na jednom ali da to nije strasno. . Tada svojim nekim gledanjem i nisam primecivao i to sam ostavio po strani. . Sada sam i sam primetio da imam naznacene. . . I jedan testis (taj sa naznacenom venom) je spusteniji. . . Molim za odg. . Sta da radim, i dal je to opasno? Imam 18 godina. .

    Odgovoreno: 25. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Pa stvarno sto se ne javite urologu na pregled.
      levi testis je normalno nize polozen od desnog i na njemu su najcesce i
      prosirene vene. Ako je samo naznaceno onda na to ne obracajte paznju.