Pozdrav, imam jedan problem vec neko vreme vezano za potenciju. Taj problem traje oko 3 meseca, imam problema da postignem i odrzim erekciju. Primetio sam da jutarnjih erekcija nema u zadnje vreme. Kad sam sa devojkom nekako dodje do erekcije ali nije cvrsta i kratko traje. Probao sam sa filmovima i masturbacijom isti problem nemogu da postignem punu erekciju. To je ukratko moj problem.

    Odgovoreno: 24. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Promenite stil zivota.
      promenite ishranu.
      koristite suplemente.
      za pocetak koristite levitru ili cialis. Obratite paznju na upustvo i nacin koriscenja ovih
      lekova.