Postovanje imam 43 godine dosta sa fizicki aktivan imam problem koji me muci duze vreme kada vrsim praznjenje besike to nije dobro jer posle nekog trenutka mokraca sam izadje vrlo sesto idem da mokrim voleo bih da mi nesto predlozite od lekova hvala vam puno pozdravljam vas

    Odgovoreno: 23. 04. 2012.
    • Poštovani,
      U godinama ste kada nije pametno uzimati lekove napamet.
      uradite laboratorijske preglede krvi i mokrace, urinokulturu i ultrazvuk bubrega, besike i prostatae.
      terapija bi isla posle dobijenih nalaza.