Postovani. Skoro godinu dana imam neko zadebljanja u testisu kada se opipa kao nesto uspravno. Osecam tu i tamo bol u njemu, trbuhu i levohj nozi. Nije to jak bol ali sve jedno neprijatan osecaj. Kada dizem teret ne boli. Nekada sam u krevetu i osetim bol. Mada desava se i kada hodam jako zaboli stanem nekoliko sekunde i bo prodje sve je to na levoj strani. Hvala unapred

    Odgovoreno: 23. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Moguce je da su bolovi od strane prostate ali isto tako i od strane kicme.
      bilo bi dobro da se javite urologu koji ce to lako izdiferencirati i dati adekvatnu
      terapiju.