Poštovani, već neko vreme osećam blagu bol u levom testisu. Ponekad mi se čini da je to povezano sa bolom u donjem delu leđa koji imam posle nekog sporta. Inače pre 2 meseca sam bio na pregledu kod urologa kod kojeg sam i pre nekog vremena bio zbog hlamidije koja je izlečena (nalazi negativni u više navrata) i tada mi je rekao da je dole sve normalno (opipao taj deo) . Testis mi je nekad bolan na pipanje a nekad ne. Interesuje me šta bi to moglo da bude?

    Odgovoreno: 24. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Ako je ultrazvuk testisa u redu i nemate preponsku kilu sa te strane,
      a bolovi se javljaju pri naprezanju, onda je velika verovatnoca da se radi o
      promeni na kicmi.