Problem je poceo jos prosle godine ali se sada vise odrazio tokom seksualnih odnosa slaba mi je erekcija tj u nekom polu budnom stanju na kraju to se zavrsi u spustenom stanju sta mi je ciniti a od nedavno sam saznao da mi je krvni pritisak veliki i sad sam na terapiji unapred zahvalan

    Odgovoreno: 24. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Mozda ste malo zateceni povecanim pritiskom i brigama.
      pokusajte malo da se odmorite i promenite nacin i stil zivota.
      promenite ishranu. Uzimajte vise voca, povrca. Vise fizicke aktivnosti.
      uzimajte suplemente.
      sada u pocetku koristite pde5 inhibitore/cialis dva puta nedeljno/uz postovanje
      kontraindikacija. Sledeca faza sve one mere koje sam gore naveo.