Postovani, imama otok levog testisa. Nemam bolove, naravno bio sam kod lekara opste prakse i izvadio krv. Sedimentacija mi je povisena i doktor mi je prepisao antibiotike (tumor marker je bio u redu) . Evo zavrsavam sa antibioticima ali otok je i dalje tu. Dobio sam uput za urologa ali moram da cekam mesec dana na pregled, pa vas pitam okvirno za vase misljenje o mom slucaju. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 20. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Ne treba cekati mesec dana.
      moze se u vasem slucaju raditi o: hydroceli, torziji testisa, epididymitisu i tumoru testisa.
      to doktor opste prakse ne moze razluciti i ne treba ni da leci bez konsultacije sa urologom.
      potrazite privatno nekog urologa ako ne mozete redovno da dodjete do drzavnog.