U oktobru mesecu sam poceo da osecam tegobe u predelu testisa bio sam kod urologa uradio krvne analize urin u urinu sam imao malo peska doktror mi je prepisao kapsule koje ce to izleciti ali je bol u testisima ostao otisao sam u klinicki centar urolog je spermogramom utvrdio da mi fali malo pokretljivosti spermatozoida i da treba neke vitamine da nadoknadim na ultrazvuku testisa nicega nije bilo i prepisao mi je profertil prasak 3 meseca za poboljsanje kvaliteta sperme. Ali pojavili su se novi simptomi bol prilikom erekcije nestaje mi zelja za sexom bol izmedju testisa i anusa i bol izadje tj sevne na anus nekad, imao sam drhtavice i blage temperature koje prodju same od sebe nekad mi je mokrenje peckavo nekad mi predstavlja olaksanje smeta mi alkohol kafa najcesce posle toga me pece dok mokrim vrh penisa mi je postao neosetan skoro na sexualne aktivnosti, boli me u kanalu penisa kad postignem erekciju smeta mi kada sedim na tvrdom ejakulacija mi je bolna u prvoj sekundi sevne bol kad je postignem to traje od oktobra ali nikako da stignem na kontrolu u kc jer su termini popunjeni i cekam za termin, ako mozete da mi kazete sta bi to moglo da bude jer psihicki me vec umara i neprijatno se osecam duzi period, da li to ima veze sa prostatitisom (nesto slicno sam citao) molim vas pomozite mi hvala puno

    Odgovoreno: 22. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Najverovatnije da je zapaljenje prostate, semenih kesica i kuperovih zlezda/gl. Bulbourethralis/,
      te imate ovakve probleme. U ovoj situaciji spermogram nije merodavan i bolje da vam je uradjena
      spermokultura i ostale bakterioloske dijagnosticke procedure pa da se potom leci infekcija.
      slabija erekcija i losiji spermogram su posledica postojece infekcije i ova stanja ce se popraviti
      po izlecenju iste.
      ako ne bude bolje javite se na moj meil: bocokic@gmail. Com
      obavezno se pozovite na broj ovog pitanja.