Poštovani, od pre nekoliko nedelja primetio sam ispucalost na kožici penisa. I pre nekoliko godina imao sam sličan problem, ali brzo je zaraslo i nisam pridao tome veliku pažnju. Sada to traje već nedelju dana i više i nikako ne prolazi. Kožica je dosta ispucala, svrbi, teško zarasta i otežano se povlači kožica pri mokrenju. Danas sam posetio lekara opšte prakse sa namerom da zatražim uput za pregled specijaliste (po mome skromnom mišljenu urologa) , međutim lekar mi je savetovao da koristim stanicid mast i da se javim za nekoliko dana, ukoliko ne bude boljitka. Plašim se da nije nešto ozbiljnije u pitanju. S poštovanjem, molim za vaš skoriji odgovor. Hvala!

    Odgovoreno: 20. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Trebalo je uzeti bris sa promena na bakterije i gljivice. Sada neka ide tako.
      pored propisane masti predlazem da uzimate: paraprotex tab
      probiobalance tab
      c 300 plus tab
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      posle mesec dana sprovodjenja ove terapije javite se na moj meil: bocokic@gmail. Com