Imam bol u levom ingvinumu koji iradira ka levom testisu i spusta si na levi nogu. To traje vec cetiri meseca, urolog mije prepisao tablete levomax 2x500 10 dana nije pomoglo, posle mi je prepisao pentraxil da pijem sedam dana, bol se malo umine pa ponovo se javlja. To je tup bol koji je skoro stalno prisutan. Kada se kupam prija mi da ga grejem sa vrucom vodom tada bol nestaje. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 22. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Prvo iskljucite preponsku kilu levo.
      treba da proverite mokracu.
      postoji mogucnost da je bol od strane kicme pa zato antibiotici nisu pomogli, a toplo
      pomaze.