Postovani, posle duzeg vremena sam resio da idem kod urologa. Zakazano mi je 25, rekao mi je da izvadim mokracu i krv. Moj problem je slaba erekcija, 2 godine nisam imao potpunu erekciju, desni testis me boli iskljucivo na dodir, i to blag dodir, kada mi se ide u toalet (velika nuzda) i kada sam prinudjen da trpim odlszsk u toalet, javlja se jak bol iznad penisa, rekao bi da je to besika, kao neki grc da me hvata, traje dvadesetak sekundi, to mi se desava jednom u dva tri meseca, a traje vec kao sto sam i naveo oko dve godine, problem postoji i pred seksualne odnose (koji su skoro nemoguci zbog erekcije) , kada mi curi neki iscedak iz penisa slican spermi, izadje jedna kap i to je to. Pre par meseci sam uzeo cialis (ne iz apoteke) i nista mi nije pomoglo, da li po ovome sto sam naveo mozete da zakljucite sta je u pitanju, i da li je opasno, u napred hvala

    Odgovoreno: 22. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Radi se o prostatoreji /curenje belog iscedka iz uretre pri defekaciji/.
      ovo je najverovatnije izazvano zapaljenskim procesom u prostati.
      posledica toga je i slaba erekcija te cialis nije mogao da vam pomogne.
      znaci tek po saniranju infekcije u prostati ocekujte bolju erekciju.