Postovanje, imam enteroccocus fecalis; vec deset godina. . . Lecim se kod doktora i nista. . . Dali ima konkretnog leka??? Cim popijem alkohol to se navraca ponovo. . . Drugo na povrsini mokrace se vide kao neki mehurici sitni jako sitni i vise ih je jasno se vide velicine 2-3 mm, sta to moze biti?

    Odgovoreno: 20. 04. 2012.

Komentari na pitanje: #98033

    • Imam vec dva do tri meseca, sitne mehurice na gomili od 2 cm precnika, na povrsini urina. Videla ginekologa, urologa, gastrologa, ultrazvuk abdomena (stomaka) , kolonoskopija, endoskopija, krv i urin nalazi u redu, a ja imam boloveu donjem delu stomaka, bolovi nisu na dodir, vise je kao u unutrasnjosti, ne mogu da odradim koji deo organa, sumnjam na besiku ili creva. Simptomi: bolovi, mehurici u urinu izuzetno sitni, sitni plikovi u ustima. Molim za odgovor, ako neko zna!