Kada krenem da stupim u odnos sa devojkom pocne da mi se dize penis medjutim kako pocnemo da se skidamo meni se spusti. Cesto se budim sa ukrucenim penisom medjutim kako me dotakne partnerka dolazi do spustanja. Seks imamo samo kad je ona uporna a najbolje rezultate postizemo kad me oralno zadovoljava mada mi se cesto desava da u toku odnosa se spusta. Taj problem imam 10. Godina s tim sto nije bio ucestao ali sada je sve ucestaliji da li mozetete da mi date odgovor ili da me uputite

    Odgovoreno: 20. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Javite se urologu da vam istestira mehanizam erekcije putem intrakavernozne inj. 10-40 mikrograma prostaglandina e1. Ako usledi erekcija dovoljna za snošaj, arterijski priliv se smatra adekvatnim, a veno-okluzivni mehanizmi funkcionalnim sto ce reci da nemate organsku komponentu ed.
      ako bi tako bilo onda treba da se javite klinickom psihologu.