Postovani nakon 12 dana terapije hemomicin+dovicin vraca mi se bol u pubicnom delu. Izolovana mi je ureaplasma. Bol je nestao na 6-7 dana i opet se vraca. Da napomenem da mi se bakterija javlja vec drugi put za 1. 5 god a imam veoma neprijatne pozive za mokrenje, bolne i konstantno peckanje u mokracnoj cevi. Molim vas za pomoc. . . Hvala

    Odgovoreno: 19. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Ureaplasma urealythicum je polno prenosiva klica pa se zajedno lece polni partneri a odnosi su sa zastitom
      sve dok se klica ne izleci.
      predlazem da posle antibiotskog tretmana zajedno jos uzimate paraprotex tab. I probiobalance tab. Kao i dosta
      vode a odnosi da budu sa zastitom. Videti na www. Suplementi-srb. Com
      kontrola briseva po zavrsenoj terapiji paraprotexom.