Izvrsena mi je endoskopska intervencija, dijagnoza bph n 40. Interesuje mi cpostoperativni postupak, kako bih ubrzao oporavak.

    Odgovoreno: 19. 04. 2012.
    • Poštovani,
      U pocetku antibiotici, najbolje po urinokulturi. Uz antibiotike koristite i probiotike.
      dosta vode.
      po vadjenju katetera trenirati prekidanje mlaza mokrace pri svakom mokrenju.
      koristite suplemente ako ste u materijalnoj mogucnosti. I to:
      oxymax kapi, coq10, paraprotex i probiobalance /videti na www. Suplementi-srb. Com/