Poštovani, u zadnjih nekoliko dana strašno me svrbi glavic, ima nečeg bijelog, ali to nekako i ispiram vodom, a kožica je na nekim mjestima ispucala te me boli ako ga diram recimo tj. Počne da peče ali veoma malo, više je kao svrab i to me strašno iritira, u nekim slučajevima poželim da se razčešem. Šta da radim?

    Odgovoreno: 19. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Ako vec niste treba uzeti bris sa promena na bakterije i gljivice. Lecenje bi islo posle nalaza.
      mozete koristiti i mast kansen kao i paraprotex i probiobalance-kao druga mogucnost lecenja.
      videti na www. Suplementi-srb. Com