Imam problem. Imao sam sa devojkom seksualne odnose bez zastite skoro mesec dana. Prvi put su mi se javile crvene tackice na penisu, posle toga mi je kozica izgledala kao ostecena, ogulila se. Sada tackica vise nema. Ali se oseca neprijatan miris na glavicu, primetio sam da se bas oseca jak miris pre masturbacija (mislim da je to tacnije vodica od uzbudjenosti (ne znam tacan naziv) ) , iako se redovono perem. Posle nekog vremena osetio sam da imam kao neko malo zrnce na sredini penisa i povremeno blago peckanje pri mokrenju…ne znam sta da radim, dali je potrebno da uzimam neke lekove ili da se javim negde, gde? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 19. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Uradite bris uretre na bakterije, gljivice i trihomonas vaginalis.
      lecenje bi islo posle nalaza. Ovo je najbolja verzija.
      moze i drugacije. Uzimajte tab. Paraprotex i tab. Probiobalance / videti na
      www. Suplementi-srb. Com /