Poštovani doktore, koje lekove mi preporučujete za povećanje testosterona. Već više od godinu dana imam probleme sa erekcijom. Po nalazima jedino je problematičan testosteron (2, 8) . Jedan lekar mi je bio propisao cink+ speman mesec dana, nakon čega je bilo malo bolje ali ne dugo. Šta bi mi vi preporučili?

    Odgovoreno: 17. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Proviron tab. A 25 mg 2x1 tri meseca.
      javite se na moj meil: bocokic@gmail. Com da vas naucim kako da se hranite i koje bezazlenije preparate
      da uzimate. Obavezno se pozovite nabroj ovog pitanja.