Pred tri meseca nisam imao nikakvix problema sada imam 42 godina imam problem neznam nikakvi medecinki izrazi ke napisam na poprost nacin tesko mi se diga penisot i koga ke se digne e mlitav vo prevod mek i eventualno zacvrsnuva ama cvrst stoe kratko vreme i koga ke pocnam so odnos koga penisot mi e vo vanginata omeknuva so orgazmot nemam problem mozam da dozivejam orgazam i koga e mlitav ve molam pomognete mi ako mozite da mi kazete so se desava so mojot penis inace sum pusac nemam problem so krven pritisok i so dijabetis a dosta sum pod stres i nervoza takva mi e rabotata unapred blagodaram za odgovorot

    Odgovoreno: 17. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Najverovatnije je da je to posledica preopterecenosti i stresa na poslu.
      pokusajte malo da se odmorite i promenite stil zivota.
      pozeljno je i drugacije se hraniti. Vise fizicke aktivnosti. Prestanak pusenja.
      koristite suplemente /rhodiolin, omega 3, panax ginseng, resveratrol plus-
      videti na www. Suplementi-srb. Com/.
      za pocetak koristiti inhibitore pde3 -cialis, levitru. Ako se oni ne pokazu efikasnim,
      onda se obratite urologu da se uradi test sa pge 3.