Moje ime je sasa, imam 37 godina, ozenjen 4 dece u poslednje vreme imam problema sa, kako da kazemmm. . Ne dize se? Dali je mozda u pitanju prostataili preterani odnosi. . . . . . Nisam isao jos na kontrolu i neznam sta ciniti, nadam se da ce te i odgovoriti na moje pitanje, normalno idem u wc, nemam problema sa mokrenjem, ponekad imam na levoj strani ispod rebra bolove, mada sam zaposljen i nemam puno vremena za sebe, puno poz od sase, i nadm se da ce te mi odgovoriti na pitanje

    Odgovoreno: 17. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Red je i da odete kod lekara.
      problem koji sada imate pokusajte da resite promenom nacina zivota, drugacijom ishranom
      i uzimanjem suplemenata.
      neko vreme mozete koristiti cialis tablete jednom do dva puta nedeljno uz postovanje njihovih
      kontraindikacija.