Poštovani, u poslednjih nekoliko dana osećam neprijatan miris mog penisa, slično mirisu ribe. Koristim merima bebi sapun prilikom pranja i jednom kad sam ga promenio osetio sam isto taj miris, ali cim sam se vratio na merima sapun miris je nestao. Sada ne prestaje i pitam se sta je u pitanju. Da napomenem da nemam nikakvih tegoba, peckanja, svraba, bas nista, normalno se osecam u potpunosti, osim tog mirisa.

    Odgovoreno: 17. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Uradite bris uretre na trichomonas vaginalis a partnerka da uradi pregled vaginalnog sekreta.
      druga mogucnost je da odmah krenete sa tab. Paraprotex i caps. Ac. Zymes 2x1 pre jela.
      videti na www. Suplementi-srb. Com