Postovani, pijem trittico retard 150mg, 1 tabletu i 2/3 uvece. Procitao sam da se kao nezeljeno dejstvo leka javlja prijapizam. Citao sam na internetu o cemu se radi i mislim da sam imao te bolove koji su opisani pre tri meseca, mozda i ranije, koji su trajali 3 - 4 sata. Koliko sam razumeo, trebao sam se odmah javiti urologu da bih popio lek protiv prijapizma. Ja to nisam uradio jer sam najverovatnije zaboravio da mi je to rekao moj doktor - psihijatar. Erekcija nikad ne dolazi do punog izrazaja, pa se brinem da li cu ostati impotentan. Da li je to tacno ili je mozda problem moje psihe? Hvala

    Odgovoreno: 16. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Prijapizam je bolna erekcija u trajanju duzem od dva sata. Obicno se resava u bolnickim
      uslovima.
      ne verujem da je kod vas bio prijapizam.
      mislim da ste samo to uobrazili i da ste se nepotrebno uplasili.
      konsultujte se sa vasim doktorom da ponekada mozete koristiti cialis tablete od 10 mg, ali
      najvise jednom nedeljno.