U trudnoci mi se pojavila eserihija kolii u sedmom mesecu trudnoce, ginekolog mi je dao da pijem monural prasak i vaginolete a ujedno sam i pila caj od brusnice, radjeno su mi analize sve do porodjaja i tek na zadnjoj analizi mi je pokazalo da nemam bakteriju. Sada imam bebu koja ima 4 meseca i dojim je, a od skoro sam prvo dobila bolove u besici zatim nisam mogla da mokrim pa se sve to malo smirilo zatim je pocelo da me pece i kada mokrim i posle toga i u stomaku mi je takav hladan osecaj kao da imam kockice leda u besici radjena mi je analiza urina: proteini 1, eritrociti 6-8, leukociti 50-60, epitelne celije dosta, bakterije dosta, dosta krista. Mokrac. Kiseline, redak seox bila sam kod dr. I isti mi je dao da pijem monural prasak ali ja ne smem da ga pijem jer dojim bebu na svakih 2 h i beba mi ne uzima prehranu samo majcino mleko. Pijem caj od brusnice vec mesec dana ali mi nista ni on ne pomaze molim vas pomozi te mi

    Odgovoreno: 16. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Predlazem da uradite urinokulturu i da po nalazu uzmete antibiotik sa probiotikom.
      za nekoliko dana nece nista da se desi.
      posle antibiotika mozete koristiti biljnu terapiju.