Imao sam već neko vreme slabiju erekciju pa sam mislio da nije možda prostata. Ispostavilo se da je prostata normalna mada je prije par godina bilo problema nakon prehlade. Poslednjih 3 meseca koristio sam zlatnu maku, stanje se popravilo ali ne može se reći da je zadovoljavajuće. Erekcija je malo bolja ali količina ejakulata je mala. Čitao sam i pažljivo pretraživao po internetu moje simptome i meni se čini da je najbliža dijagnoza nizak nivo testosterona. Šta mi savetujete da potražim kao lek, u apoteci ili slično za povećanje testosterona? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 16. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Testosteron proverite laboratorijski. Ne uzimajte napamet terapiju.
      verovatnije je da je ipak u pitanju hronicni prostatitis.
      predlazem koriscenje suplemenata.