Dobro vece ja imam jedno pitanje, imam problem vec mesec dana sa analnim otvorom imam osecaj kao da po njemu imam zive rane koje jako svrbe i ispustaju jako gadan miris, ali evo od danas sam primetio da je to pocelo da krvari i ispusta neku tecnost koja je jako neprijatnog mirisa, koristim faktu mast ali mi nista ne pomaze. Molim za misljenje????

    Odgovoreno: 13. 04. 2012.

Komentari na pitanje: #97653

    • DJORDJE RADINOVIC 13. 04. 2012.

      Interesuje me sta znaci ova dijagnoza. . . Dg. Ulcus ventriculi k25?