Poštovani, kod zadnja dva ejakuliranja imao sam akutne bolove u području penisa. Imao sam osjećaj kao da mi kroz mokraćovod prolazi neki oštri (šiljasti) predmet. Sperma je smeđkaste boje i u njoj su vidljivi neki sedimenti kao listići (od oko 2 milimetara) sušene krvi ili mrtvih stanica. Drugih bolova nemam. Kod uriniranja nemam bolova, jedino imam neki osjećaj pritiska na donjem trbuhu. O čemu bi se moglo raditi? Hvala na brzom odgovoru.

    Odgovoreno: 07. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Radi se o uretroprostatitisu.
      bakterioloskim pregledima urina, uretre /brisevi/pokusajte izolovati uzrocnika,
      a lecenje bi islo potom.
      mozda je bolje da idete kod urologa koji ce to sve uraditi.