Poštovani, poslije redovnog seksa sa svojom djevojkom i ona i ja samo uočili neke promjene na polnim organima. Nakon 2 dana, ona je primijetila blagi svrab u međunožju, a meni su se pojavile neke tačkice na glaviću. Malko su tamnije od boje kože tog dijela i kao da malo, ali vrlo malo peckaju i svrbe. . . Nije to neki jak svrab, ne moram se ni počešati nego jednostavno, prija mi kad malo počešem (: djevojci je ginekologinja propisala vaginalnu kremu kansen klotrimazol, a ja sam odlučio potražiti prvo vašu pomoć. . . Taj osip mi traje već 5-6 dana, i čini mi se da se malo smiro i da se povlači. Možete li mi preporučiti neku kremu, mast ili nešto slično?

    Odgovoreno: 13. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Najverovatnije da se radi o gljivicnoj infekciji.
      koristite kansen mast i tab. Paraproteks 2x1 pre jela i tab. Probiobalance 1 dnevno sazvakati.
      videti na www. Suplementi-srb. Com