Postovani, pre godinu i po dana sam, osetio bol u levom testisu, pa sam odmah otisao kod urologa koji je konstatovao da mi je prosiren ingvinalni kanal, mislio sam da je kila, sto je bilo i misljenje lekara, mada se ispostavilo drugacije, posle toga testisi su poceli naglo da se uvecavaju do 2 puta veci nego sto jesu, radio sam i spermogram na kome je utvrđeno da je sve uredu, to je trajalo oko 2 meseca, onda su mi se kese testisa naglo prosirile, i evo do danas nemam seksualnu zelju nikakvu, a kad treba da imam odnos erekcija je losa, i imam bolove u testisima, sto mi jako smeta. Da li je moja seksualna funkcija totalno izumrla ili postoji mogucnost popravke na bolje? Hvala

    Odgovoreno: 06. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Iz vaseg opisa neznam da li se radilo o hidroceli ili o epididymitisu.
      takodjer mi nije jasno da li su skrotalne kese sada uvecane.
      dobra stvar je sto vam je spermogram u redu.
      to sto nemate seksualnu zelju i sto je erekcija losa se da popraviti.