Postovani doktore, lecio sam se od enterococcusa spp sto mi je izolovano u spermokulturi po antibiogramu sam koristio sinacilin kapsule 7 dana svakog 8 sati po jedna kapsula od 500 mg, radjen je bris uretra gde je sve ok, tegobe mi nisu prestali imam bol i peckanje po testisima i u dolnjem delu stomaka peckanje po mokrenju. Nekad sam imao hlamidiju koji sam izlecio bar tako mislim jer psle koriscenja razne antibiotike nalaz krvi je bilo negativan imam bolove i u prostati sta se ultrazvuka tice sve je ok. Molim vase misljenje dal da uradim ponovo spermokulturu i da ponovim test na hlamidiju?

    Odgovoreno: 05. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Predlazem da koristite zastitu pri odnosima i da prostatitis malo drugacije lecite.
      jacajte imunitet ishranom po krvnim grupama i koristite dosta tecnosti i suplemente.
      spomenute analize ne mora da radite.