Moje problem je sledeći. Kada koristim kondom, i kada ga skinem na glaviću mi se pojave crvene tačkice. A ne želim da ima odnos bez zaštite jer brinem za svoje zdravlje. Zanima me šta je to?

    Odgovoreno: 05. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o osetljivosti na neku supstancu iz kondoma.
      mozda je i neka infekcija od ranije pa proverite brisom sa promena.
      resenje je stalna i ozbiljna partnerka i odnosi bez zastite.