Postovani, suprug i ja pokusavamo vec dve godine da dobijemo bebu, ali nam ne ide: (. Radio je spermiogram i rezultati su sledeci: volumen ejakulatta 3, 5 broj spermat. 22 mil. Progresivno pokretni 0 slabo pokretni 0, 60% nepokretni 8 mil. Leukociti 8-10 aglutinacija 0 epitelne celije 1-2 normalni oblici 0, 60% patoloski oblici 0, 50% fruktoza 8 molimo vas da nam pomognete i posavjetujete sta da radimo, ima li lijek za poboljsanje spermiograma (culi smo za proxeed) pa bi s njim pokusali ako mislite da ce biti napredka. Unaprijed zahvalni

    Odgovoreno: 05. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Spermograme saljite skenirane.
      vas spermogram je takav zbog infekcije koju imate. Infekciju treba da istrazite kod vas
      i supruge i pravilno lecite a tek potom bi dosao u obzir prooxed plus ili neki drugi preparat.