Dr, mi je rekao da treba laparaskopski da operisem obostranu varicocelu, ali mi nije rekao da li posle smem da idem u teretanu??????? Mada je moguce kako on kaze da je od teretane i nastala. Da li onda posle operacije moze da se vrati? Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 03. 04. 2012.

Komentari na pitanje: #97351

    • Postovanje, imam 15 godina i operisao sam varikokelu u januaru 2013 i 10 meseci nakon operacije sam krenuo u teretanu. Sada osecam blag bol u levom testisu, pa me interesuje da li je to od teretane i da li smem da nastavim da treniram? Hvala unapred.