Pozz. Pre dve nedelje niste mi odgovorili na pitanje neznam sto. Naime na unutrasnjoj strani prepona pojavilo mi se crvenilo i svrab. Isao sam kod 4 lekara i kod koznog davali su mi 4 razlicite kreme triderm gentamicin i na toj bazi jos dve. To crvenilo imam sa obe strane i mazem 2 puta dnevno. Ali rezultati su slabi crvenilo se povuce ali tokom noci se vrati i opet se vidi. Tesko to trpim sa obzirom da svrbi jako puno sta da radim. Jos ponekad sa desne strane je prisutan ponekad i bol? Sta da radim jako sam zabrinut nadam se ce neko odgovoriti. Inace na tom je mestu prisutna kao neko kao zadeblanje neznam sto tako nesto

    Odgovoreno: 02. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Ovo je pitanje za kozne doktore.
      verovatno je to bilo njima i upuceno.
      svakodnevno se perite. Ujutro namazite kansen mast a uvece pospite decijim puderom.
      pa sve tako.
      ako ne prodje za dve nedelje idite kod koznog doktora.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #97308

    • Ok mazem vec dve nedelje bio sam kod koznog doktora sad se to smirilo ali je tu kao ogrebotina koja boli. Kozni lekar je dao triderm.