Poštovani, već par meseci imam problem u predelu korena penisa i da se tako izrazim u sredini penisa. Naime, simptomi su drugačiji, kako po frekventnosti tako i po pragu bola, sem jednog, a to je peckanje i slabiji bol pri uriniranju koji opet nije toliko čest a dešava se skoro svakog dana. Drugi ne tako frekventni simptomi su: bol u jednom od testisa, vrlo jak bol pri ejakulaciji (to mi se desilo samo jednom u početnoj fazi) i čudan osećaj kao da se koža između anusa i testisa zateže. Bio sam kod urologa na pregled, koji mi je prvo rekao da uradim analize urina i spermokulturu, koji su bili ispravni (dakle nikakve mikroplazme, ureaplazme i hlamidije nisu nadjene) , zatim se u nekom međuvremenu desilo da sam uz uriniranje imao vrlo malu količinu krvi (tačnije vrlo mala kapljica koja je svakako bila alarmantna za mene) , te sam odmah sutradan zakazao novi pregled kod urologa, na kom sam čak uradio i ultrazvuk (koji je opet, po rečima specijaliste prikazivao savršeno stanje prostate) , da bi mi posle pregleda urolog rekao da opet uradim analize urina i spermokulture (nalazi su opet ispali negativni) . Ovih dana opet idem kod urologa da vidimo šta dalje činiti. Vučem ovaj problem već dva i po meseca te bih vas molio da mi odgovorite u najkraćem mogućem roku šta da radim i ako možete da postavite neku dijagnozu bio bih vrlo zahvalan jer ne znam šta mi se dešava i već počinje da me hvata panika. Unapred hvala, nikola

    Odgovoreno: 05. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Pocnite sa uzimanjem nekog antibiotika /ciprocinal ili palitrex ili panklav/deset dana a potom jos jedan drugih
      deset dana. Uz njih uzimajte i probiotik.
      mozete se javiti na moj meil uz poziv na broj ovog pitanja.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #97300

    • Nedavno sam otkrio kako mi se pojavila neka žlezda (kvržica) veličine omanjeg pasulja (ili ja to ranije nisam primečivao) između anusa i testisa, pa bih vas zamolio da mi kažete nešto u vezi sa tim, hvala unapred!