Postovani doktore, zanima me sledece: pored testisa mi se nekako istanjila koza. Crvenkasta je, i na dodir je tanja nego koza u okolini. . To imam sa obe strane testisa, nekih cenimetar siroko, pa me zanima sta to moze biti? Da li je moguce da je popucala jer je inace tu jako tanka koza, pa od napora (teretana, seksualni odnos i slicno) ili je nesto drugo? Takodje, ponekad imam nelagodan osecaj u desnom testisu. Isao sam kod doktora, i rekao mi je da imam zadebljan neki kanal, kao pocetak bruha. Sta vi kazete? Inace sam se bavio teretanom par godina, ali nisam nista koristio od anabolika, vec iskljucivo prirodna hrana. I bas zbog toga sam prestao sa teretanom, mada mi doktor rece da mogu da nastavim bez problema. Hvala vam unapred!

    Odgovoreno: 03. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Promene na kozi su verovatno od ojeda pa konsultujte koznog doktora za to.
      do tada koristite deciji puder.
      bolovi u testisu su mozda i od prostate a mozda i od pocetne kile kako kazete.
      to treba razluciti.