Postovani, uradio sam spermogram, broj spermat. 38 mil. Progresivno pokretni 51% , pokretni 12% i nepokretni 37% . Ako je sa suprugom sve u redu dali ona moze da zatrudni sa ovakvim mojim rezultatima? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 02. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Niste nista rekli kakav je oblik /morfologija/ spermatozoida. Bez toga i drugih parametara
      iz spermograma je tesko dati prognozu. Zato trazim da spermogram bude skeniran.
      inace broj i pokretljivost/sto ste poslali /je u granicama.