Postovani. Evo sliku za moje sostojbe, nadam se da se vidi nesto, javili su mi se neke bele tackice kao gabice ili male plikove na doljnjeg ivica mojeg penisa a narocito na ljevoj strani, kad imam seksualne odnose one se smanjivaju, a za 24 casa opet se vracjaju, nekad ih nema a nekad se vracjaju. Dali imate nekakve indikacije za to sto moze ovo biti, i kakvu terapiju da uzmem. Hvala puno i cekam odgovor

    Odgovoreno: 02. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Radi se o bisernim papulama penisa /hirsuties papillaris genitali/.
      to je benigna promena koja ne zahteva lecenje. U slucaju da vam smeta iz kozmetickih razloga
      moze se skinuti radio talasima.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #97272

    • Postovani zanima me kolika je cena uklanjanja bisernih papula laserskim putem. . . Unapred hvala