Osecam zategnutost i utrnulost u testisima napominjem da sam pretrpeo neku vrstu udarca pre mesec dana ali problemi su bili prisutni i pre toga u smislu svraba i belog sekreta na glavicu pa sam radio bris urete otkrivena je bakterija pa sam pio antibiotike a sad mazem masnju hlorofenikol ali mislim da je bris trebao da se radi na uzorku glavica u svakom slucaju nakon udarca sad osecan i zategnutost tup bol i utrnulost u testisima zivim u malom mestu nemamo urologa zato vam se obracan za savet.

    Odgovoreno: 31. 03. 2012.

Komentari na pitanje: #97205

    • Danilo Ivanovic 09. 07. 2014.

      Poštovani, nakon duge voznje bicikla utrnuo mi je glavic, i to traje vec nedelju dana. Trenutno je utrnutost manjeg intenziteta ali i dalje prisutna. Da li da se javim urologu ili mislite da ce proci samo od sebe?